Nowe Brzmienia w Macieju

07.12.2015

Szyb Maciej zaprasza w najbliższy piątek (11 grudnia) na kolejną edycję Nowych Brzmień. Tym razem zagra Luke Caspi, czyli Łukasz Kasperek.

Luke Caspi swoją przygodę z muzyką rozpoczął w momencie otrzymania pierwszego wynagrodzenia, które w całości zainwestował w gramofony, mikser i słuchawki. Najpierw grał tylko dla przyjaciół, w 2007 roku zadebiutował jako dj na własnych urodzinach w gliwickim klubie Quasar. W krótkim czasie został rezydentem klubu i rozpoczął regularnie gościć w klubach z całej Polski. Nie ważne czy to house czy techno… gra to, co uważa za dobre. Aktualnie poświęca cały swój wolny czas na tworzenie własnej muzyki, własnego stylu. Dzięki wytrwałości udało mu się stworzyć swoje pierwsze nagrania i nawiązać kontakty, które miały zaowocować wydaniem swojej pierwszej EP`ki w angielskiej wytwórni Supersexy Records w 2013 roku. Dziś współpracuje ze znakomitymi włoskimi wytwórniami Kaleydo Records, Kaleydo Beats czy argentyńską Knocked Out Records – dzięki którym regularnie gości na szczytach Traxsource, czy Beatport.

Impreza rozpocznie się o godz. 20.00. Wstęp wolny. Wprowadzono również możliwośc rezerwacji stolika – miejsca siedzące można zarezerwować telefonicznie do 10 grudnia pod numerem telefonu: 32 276 17 76. Rezerwacja jest bezpłatna, ważna tylko do godz. 21.00. Liczba miejsc jest ograniczona.