Kolejna debata ekologiczna

20.10.2015

W siedzibie Dziennika Zachodniego odbyła się kolejna debata ekologiczna. Tym razem temat brzmiał: „Czysty Śląsk, rozbrajamy bomby ekologiczne!”.

– Mam nadzieję, że ta dzisiejsza debata mówiąca o bombach ekologicznych będzie ważnym elementem dyskusji o stanie środowiska w regionie – mówił podczas rozpoczęcia spotkania Zenon Nowak, prezes Prasy Śląskiej.

W debacie udział wzięli m.in. Katarzyna Dzióba, zastępca prezydenta Miasta Zabrze, Zygmunt Łukaszczyk, prezes Katowickiego Holdingu Węglowego, prof. Paweł Buszman ze Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Beata Małecka-Libera, sekretarz stanu w Ministerstwie Zdrowia, Andrzej Pilot, prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach oraz Arkadiusz Czech, burmistrz Tarnowskich Gór.

Źródło: dziennikzachodni.pl