Uroczyste zakończenie roku szkolnego

26.06.2015

26 czerwca w Zabrzu odbyły się wojewódzkie obchody zakończenia roku szkolnego 2014/2015.
 

Podsumowanie całorocznej nauki szkolnej miało miejsce w Zespole Szkół Ogólnokształcący nr 11. Na uroczystości pojawili się przedstawiciele władz wojewódzkich i samorządowych oraz instytucji wspierających oświatę, m.in. śląski kurator oświaty Stanisław Faber, wojewoda śląski Piotr Litwa oraz parlamentarzyści. Obecny był również minister sprawiedliwości Borys Budka.

Prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik oraz goście gratulowali uczniom i nauczycielom sukcesów, a u progu wakacji życzyli wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku.

– Wasza placówka jest zaliczana do najlepszych szkół w województwie śląskim. Chciałbym podziękować nauczycielom za wysiłek i zaangażowanie, dzięki którym udało się uzyskać taką ocenę – mówił śląski kurator oświaty Stanisław Faber.

W trakcie uroczystości najlepsi uczniowie otrzymali z rąk wojewody,  kuratora oraz prezydent Zabrza gratulacje oraz nagrody.

– Sukcesy, które osiągacie, to efekt waszej ciężkiej pracy. Od dzisiaj rozpoczynają się wakacje. Życzę wam zdrowego, spokojnego wypoczynku, pełnego radości i uśmiechu – mówiła Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza.

W związku z zakończeniem roku szkolnego młodzież przygotowała specjalny program artystyczny.