Wsparcie przedsiębiorstw w ramach RPO WŚ

17.04.2015

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach oraz Śląskie Centrum Przedsiębiorczości w Chorzowie zapraszają serdecznie wszystkich przedsiębiorców na seminarium „Możliwości pozyskania wsparcia dla przedsiębiorstw w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020” organizowane w dniu 23 kwietnia 2015 roku.

Celem seminarium będzie przedstawienie możliwości wsparcia dla sektora mikro, małych i średnich oraz dużych firm w ramach działań RPO WSL 2014 – 2020, za wdrażanie których odpowiada Śląskie Centrum Przedsiębiorczości. W ramach spotkania zostanie zaprezentowana oferta RPO WSL 2014 – 2020 oparta o zapisy zatwierdzonych dokumentów i wytycznych, w tym Projektu Szczegółowego Opisu Osi Priorytetowych przyjętego przez Zarząd Województwa Śląskiego.

Termin seminarium: 23.04.2015r. godz. 10.00-12:00
Lokalizacja seminarium: siedziba RIG w Katowicach ul. Opolska 15
Udział w seminarium jest BEZPŁATNY dla wszystkich osób zainteresowanych tematem.
Ilość miejsc ograniczona!

Osoby zainteresowane udziałem w seminarium prosimy o przesłanie karty zgłoszenia (załącznik poniżej) uczestnictwa w terminie do 21.04.2015r. pocztą elektroniczną na adres:szkolenia@rig.katowice.pl Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Szczegółowych informacji udziela Pani Monika Kasperkiewicz – Specjalista w Zespole ds. Edukacji, Doradztwa i Projektów tel. (32) 781-48-53, mkasperkiewicz@rig.katowice.pl