Wręczenie certyfikatów

16.04.2015

16 kwietnia w sali historycznej Ratusza Miejskiego w Zabrzu odbyło się spotkanie podsumowujące kurs programowania i obsługi obrabiarek CNC w ramach projektu „Mam zawód – mam pracę w regionie”.

W spotkaniu wzięła udział prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik, dyrektor zarządzający HAAS, członek zarządu Abplanalp Paweł Matejak, a także dyrektorzy i nauczyciele szkół: CKPiU, ZCKOiZ, ZSM-S, ZS3, ZS10 oraz uczniowie zabrzańskich szkół zawodowych-beneficjenci projektu „Mam zawód – mam pracę w regionie”.

Podsumowana została dotychczasowa współpraca pomiędzy miastem Zabrze, a firmą Abplanalp Consulting. Przedstawiono też działania w ramach projektu „Mam zawód – mam zawód w regionie” (Projekt realizowany od 14.02.2012 r. do 28.02.2015 r. roku w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX, Działanie 9.2.).

W trakcie spotkania wręczono certyfikaty uczniom którzy ukończyli kurs programowania i obsługi obrabiarek CNC.