Idą Święta. Dzisiaj rozpoczyna się Zabrzański Jarmark Bożonarodzeniowy

05.12.2014

Nasz JARMARK BOŻONARODZENIOWY rozpocznie się DZIŚ o 15.00 występami dzieci z zabrzańskich placówek: (m.in. Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 6, Zespół Szkół Specjalnych nr 39, Zespół instrumentalny NUTKA z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 6 w Zabrzu, Chór szkolny z Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 6 w Zabrzu)
Następnie uroczystego zaświecenia choinki miejskiej dokona Prezydent Miasta Małgorzata Mańka-Szulik.
Kolejny punkt programu to parada mikołajkowa z fajerwerkami /od Galerii Zabrze na plac Wolności/
Po paradzie na scenie pojawią się bajki, występy pluszaków świątecznych i mikołajkowe atrakcje dla dzieci oraz konkursy
z nagrodami.
Dzisiejsze otwarcie jarmarku zakończy koncert dziecięcego zespołu góralskiego "Zawaternik”

Cały czas dostępne będą stanowiska ze świątecznymi smakołykami.
Zapraszamy na grzane wino (smak korzenny, waniliowy i rumowy!), czekolady na gorąco, herbatę po góralsku, zimowo-jabłkowy cydr, czekoladowe pierniki. Nie zabraknie oscypków z żurawiną, regionalnych polskich wędlin, pieczyw i ciast. Nasz Jarmark to okazja do zakupienia prezentów świątecznych. Nie należy również zapominać o niespodziankach jakie przygotowaliśmy dla uczestników naszego jarmarku – będą na Was czekały darmowe, pachnące lasem choinki i okolicznościowe kubki.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W NASZYM ZABRZAŃSKIM JARMARKU BOŻONARODZENIOWYM IDĄ ŚWIĘTA!