Bezpłatne warsztaty „Design thinking – proces tworzenia genialnych produktów i usług”.

13.10.2014

Koło Naukowe Zarządzania MENEDŻER na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach oraz firma SWIFT włączyły się do ogólnopolskiej inicjatywy Design Thinking Week odbywającej się w 11 miastach i organizują 23-24 października 2014 w Katowicach dwudniowe bezpłatne warsztaty „Design thinking – proces tworzenia genialnych produktów i usług”.

Czym jest Design Thinking?
Design Thinking (myślenie projektowe) zgodnie z definicją to metoda rozwiązywania problemów. Jest to proces, który łączy w sobie kreatywność i innowacyjność, skupiając się na potrzebach przyszłych użytkowników lub klientów. Powstaje w ten sposób praktyczne rozwiązanie, które jest atrakcyjne, bo skoncentrowane na człowieku. W wyniku procesu design thinking otrzymujemy funkcjonalne usługi i produkty.

Program warsztatów
23.10.2014 godz. 8.00 – 11.30
Wprowadzenie
Proces Design Thinking
Odkrywanie – poznanie wyzwania i przeprowadzenie badań
24.10.2014 godz. 12.00 – 17.00
Określanie
Kreowanie pomysłów
Prototypowanie i testowanie
Transmisja webinarium prowadzonego przez Marka Schara i Jeremiego Sabola (wykładowcy na Uniwersytecie Stanforda i praktycy Design Thinking) na temat plusów i minusów stosowania procesu Design Thinking

Miejsce warsztatów: sala nr 215 budynku „B” (czwartek) oraz Aula Centrum Nowoczesnych Technologii Informatycznych (piątek) Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach
Rekrutacja odbywa się poprzez formularz na stronie internetowej www.dgswift.pl do 20.10.2014 (liczba miejsc ograniczona).

Zgłoś się – zaprojektuj sukces twoich produktów i usług już dziś!