Zabrze przestrzenią rozwoju

Śląski Festiwal Tańca Ulicznego „(Nie) Łam się”

08.05.2013

Od 2003 roku w Zabrzu odbywa się Śląski Festiwal Tańca Ulicznego „(Nie) Łam się”. W tym roku wszystko rozegra się 11 maja od godz. 14.00 w hali sportowej Centrum Edukacji (obok DMiT). Będzie można podziwiać zespoły z całego województwa śląskiego. Muzycznie imprezę poprowadzi DJ Sylwas.

 

Podczas dwunastej edycji „(Nie) Łam się” zapraszamy również na XI Śląskie Warsztaty Tańca Ulicznego i Nowoczesnego – w tym roku warsztaty new style odbędą się o godz.10.30.

W ramach przedsięwzięcia, 7 .maja o godz. 17.00 odbędą się warsztaty fotograficzne dla uczestników Konkursu Fotograficznego „Zatańczeni”. Warsztaty poprowadzi znany artysta fotografik Piotr Muschalik z katowickiej ASP. Warsztaty odbędą się w pracowni haftu OPP4-CET przy ul. Korczoka 96. Wybrane przez jury zdjęcia stworzą wystawę, która zagości w wielu miastach Europy. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 18 czerwca.
 

Organizatorami projektu jest Centrum Edukacji Twórczej OPP4, Studio Tańca Ulicznego OPP4, Fundacja Arteria, a realizowany jest dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta Zabrze. Autorem i koordynatorem projektu jest od lat Agata Zeliszek – nauczyciel tańca Centrum Edukacji Twórczej

 

Szczegóły w regulaminach na stronie www.opp4.zabrze.pl/2013/zaproszenie
Kontakt mailowy opp4cet@gmail.com