Zabrze przestrzenią rozwoju

Wielka zbiórka dla przedszkolaków

16.04.2013

W marcu DB Schenker Rail Polska przeprowadziła wśród swoich pracowników akcję „Wielka zbiórka dla przedszkolaków” na rzecz maluchów z Przedszkola nr 48 w Zabrzu.

W ramach kampanii zostały zebrane rzeczy nowe i używane, m.in.: materiały plastyczne (farby, bloki rysunkowe, kredki, mazaki itp.), gry planszowe, puzzle, książki oraz zabawki.
Akcja zakończyła się sukcesem! W zbiórkę zaangażowało się wielu pracowników firmy, którzy otworzyli swoje serca na potrzeby dzieci.
Podczas wizyty w przedszkolu 9 kwietnia Christian Schreyer, prezes zarządu DB Schenker Rail Polska przekazał przedszkolakom zebrane dary . Radość dzieciaków była ogromna. W podziękowaniu za prezenty zaprezentowały ciekawy program artystyczny – były piosenki i tańce, godne występów mistrzowskich.
– Radość dzieci jest nagrodą dla nas wszystkich. Dzięki ludziom o dobrych sercach wywołaliśmy uśmiech na twarzach przedszkolaków. Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim osobom, które przyłączyły się do tej szlachetnej zbiórki. – powiedział Christian Schreyer, prezes DB Schenker Rail Polska.
 

Od wielu lat DB Schenker Rail Polska regularnie wspiera Przedszkole nr 48 w Zabrzu.