Pokaz mody Grzeszni(nie)Grzeczni połączony z prapremierą Magazynu MONDAINE

12.12.2012

14 grudnia 2012, godz. 19:30
Pięknografia
Zabrze, ul. Wolności 291 (II piętro)

O POKAZIE
Pokaz „Grzeszni(nie)Grzeczni” jest próbą spojrzenia na świąteczne i sylwestrowe kreacje proponowane przez projektantów jako na dwa odrębne nurty grzecznej tradycyjnej elegancji oraz szalonej ekstrawagancji i znalezienia dla nich wspólnego mianownika.
Opowiada historię corocznego przenikania się postu z karnawałem, tradycyjnych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia z szaloną zabawą sylwestrową, pokazuje, że grzeszni i grzeczni to wciąż te same osoby, które bawiąc się modą potrafią wcielić się w każdą rolę nie tracąc przy tym nic ze swojej indywidualności.
Podczas pokazu można będzie zobaczyć kreacje najlepszych młodych projektantów z całej Polski w stylizacjach przygotowanych przez butik Pięknografia, w którym odbędzie się pokaz.

O MONDAINE
MONDAINE (czyt. Mąden, tłum. Kobieta Światowa) to bezpłatny dwumiesięcznik skierowany do kobiet, dla których styl i klasa to codzienność. Magazyn Mondaine powstał z myślą o najbardziej wymagających Czytelniczkach. Kobietach których charakter nie znosi nudy, monotonnych tekstów i bezpłciowych fotografii. Na przekór masowym produkcjom proponujemy dwumiesięcznik ponad wszystko ceniący indywidualizm kobiet, ich samoświadomość i poczucie własnej wartości.

Magazyn MONDAINE składa się z pięciu działów.
MONDAINE – o kobietach niezależnych, wyzwolonych i odważnych. Wywiady i sylwetki kobiet, które odniosły sukces oraz historia Wielkich Kochanic – szokujących, emanujących seksem i pożądaniem. W tym dziale nasza Czytelniczka dowie się również gdzie nacieszyć ciało i zadbać o swoją urodę.
STEROMAN – z Demi Mondaine i jej przygodami w zagmatwanym świecie mężczyzn w roli głównej oraz specyficzną wojną damsko-męską.
APHRODISIAC – poruszający tematy kontrowersyjnych stolic świata, seks kultury, czy rozbierania mężczyzn w prasie. Odważne i bezkompromisowe teksty oraz rozbudzające wyobraźnię zdjęcia. Niedostępna i pobudzająca Modliszka i piekielnie niebezpieczne afrodyzjaki.
ARTFASHION – to ponad 10 stron najlepszych zdjęć modowych na światowym poziomie, wspaniałe make-up’y i kreacje młodych, zdolnych. Minimum tekstu – maksimum fotografii.
ANTYPOP – to nowatorski design, ujęcie istoty wydarzeń ważnych z perspektywy kobiet, a także wywiady z gwiazdami omijającymi wszechobecny pop. To także Style, czyli autorskie spojrzenie na modę. Pełne niuansów, wolne od cele brytów.

Magazyn MONDAINE to rewolucja wśród prasy dla kobiet. Jakość, odwaga i ekskluzywność. Siła światowej kobiety, która nie boi się wyzwań. Obudzi żądzę posiadania wśród Czytelniczek – wzbudzi lęk wśród mężczyzn.