Zabrze przestrzenią rozwoju
Kalendarium wydarzeń
Sobota
01.04.2023 | 20:00
Dom Muzyki i Tańca w Zabrzu

SZKŁO KONTAKTOWE

SZKŁO KONTAKTOWE Live & Touch

Teatralna wersja „Szkła kontaktowego”, programu telewizyjnego cieszącego się ogromną popularnością wyreżyserowana przez Eugeniusza Korina.
„Szkło kontaktowe live&touch” – taki tytuł nosi spektakl, który powstał wspólnym wysiłkiem Teatru 6.piętro i TVN24.
Przeniesienie telewizyjnego formatu na deski sceniczne i stworzenie z niego widowiska teatralnego okazało się niezwykle udanym mariażem i spotkało się z entuzjastyczną reakcją widzów.
Prowadzący, loża szyderców i gość specjalny mają możliwość nawiązania żywego i wyjątkowego dialogu z publicznością pełnego ciętych ripost i niewymuszonych żartów.
Prawdziwymi gwiazdami show, są jak zawsze w Szkle Kontaktowym politycy. Widzowie mogą obejrzeć w krótkich filmikach wideo najzabawniejsze momenty ich występów publicznych z ostatnich 14 lat, czyli od początku istnienia programu. Materiały przygotowuje redakcja Szkła Kontaktowego – najlepsi w kraju specjaliści od tropienia nonsensów naszego życia politycznego.
Podczas spektaklu publiczność może zabierać głos, tak samo jak podczas programu telewizyjnego, do czego zachęcają ich gospodarze wydarzenia.
Widzowie mogą skorzystać z rzadkiej okazji, by stanąć twarzą w twarz z gospodarzami Szkła Kontaktowego i podzielenia się z nimi swoimi opiniami.
To wydarzenie łączące teatr, telewizję i hydepark pozyskało rzesze wiernych widzów, czekających na kolejne jego odsłony.