Relacja z Pikniku 2021

Na terenie zabrzańskiej strefy ekonomicznej (ul. Folwark Wesoła) odbyła się IX edycja Pikniku w Rytmie Firmy z Radiem Silesia. To impreza wystawienniczo-handlowa organizowana przez Urząd Miejski w Zabrzu oraz Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości skierowana do przedsiębiorców reprezentujących różne branże. Impreza służy również integracji środowiska przedsiębiorców z mieszkańcami Zabrza.

Celem Pikniku jest m.in.: promocja lokalnych producentów i ich produktów, poznanie i nawiązanie współpracy z nowymi partnerami handlowymi, prezentacja oferty przedsiębiorców z branży sportowej i gastronomicznej oraz integracja przedsiębiorców z mieszkańcami miasta

Przedsiębiorcy uczestniczący w Pikniku zapoznają się z ekspozycją towarów i usług branży sportowej, poznają smaki kuchni zabrzańskich restauratorów.

Odwiedzający jak co roku, tak i tym razem mieli okazję do zapoznania się z ofertą: szkół tańca, klubów sportowych, dietetyków i trenerów personalnych, branży motoryzacyjnej i innych branż oraz salonów oferujących zabiegi zdrowotne.

W tym roku po raz kolejny uczestnicy Pikniku bawili się do muzyki granej przez Radio Silesia.

W programie Pikniku znalazło się wiele atrakcji, w tym m.in.: konkursy z nagrodami, w których wygrać można grill, rower, weekendowy pobyt w Zakopanem oraz liczne vouchery i gadżety; bezpłatne atrakcje dla najmłodszych i wiele innych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na IX Edycję Pikniku w Rytmie Firmy, która odbędzie się 10 września 2021 r. Start godzina 15:00 – Teren Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Zabrzu, ul. Folwark Wesoła (przy pomniku).

Współorganizatorami tegorocznej edycji są:

* Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zabrzu
* Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
* Aktywne Zabrze
* Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna

Patronami medialnymi są:
* Radio Silesia
* Tvz Telewizja Zabrze
* Zabrze112

W tegorocznej edycji będzie uczestniczyło około 50 wystawców.

Partnerzy – którzy ufundowali nagrody rzeczowe:

• ReShape
  • Poczta Polska
  • Weber
  • Mistrzowska Akademia Taneczna Zabrze
  • Auto Service Fiacik s.c. Jarosław Grzywna Mirosław Grzywna
  • Moje Żeńskie Królestwo
  • Gabinet Kosmetyczny WYSPA
  • MM Cars
  • Studio MasowAnia
  • Studio Figura
  • PZU
  • Zubit

Jak w latach poprzednich nie mogło i tym razem zabraknąć koncertu z Radiem Silesia. W tegorocznej edycji wystąpią dla Państwa :

• Mirosław Szołtysek – 30 lat na śląskiej scenie muzycznej. Jako jedyny nagrodzony „Perłą Śląska TVS”
  • Arkadia Band – zespół wielokrotnie goszczący na deskach DMiT w Zabrzu
  • Anna Matuszczyk – szturmem zdobywa listy przebojów i śląski rynek muzyczny. Znana m.in.
    z programu „Jaka to melodia”

Wydarzenie poprowadzi Arkadiusz Wieczorek – prezenter Radia Silesia

Dla Biznesu