Zabrze przestrzenią rozwoju

Za nami pierwszy koncert w ramach IV edycji Carnall Festivalu

08.07.2024

Choć pierwszy koncert Carnall Festivalu w zrewitalizowanej strefie Carnall Sztolni Królowa Luiza już za nami, to do końca wakacji czeka nas jeszcze moc atrakcji pełnych muzycznych emocji. W ubiegłą niedzielę najbardziej industrialna strefa kultury w Polsce wypełniła się ponownie dźwiękami muzyki. W zrewitalizowanej strefie Carnall Sztolni Królowa Luiza, rozpoczęła się właśnie czwarta edycja Carnall Festivalu w ramach którego czekają nas cztery koncerty.

7 lipca wystąpiła Daria ze Śląska oraz Natalia Szroeder. Na kolejnym koncercie, 21 lipca, posłuchamy trzech najlepszych twórców polskiego rapu i hip-hopu – O.S.T.R. oraz Fisz Emade. Patrycja Markowska i Oskar Cyms pojawią się na trzecim i przedostatnim koncercie Carnall Festivalu 4 sierpnia. Ostatni koncert odbędzie się 25 sierpnia – wystąpią Young Igi, Otsochodzi oraz Daria Zawiałow.

Na wszystkich spragnionych uczty muzycznej czeka także strefa gastro – Pub Zmiękczalnia, obowiązkowy punkt na turystyczno-gastronomicznej mapie Śląska, serwujące jedyne takie, regionalne piwo, czorne pierogi i śląsko nutella!

Każde z zaplanowanych wydarzeń otworzy Orkiestra Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu.

Bilety dostępne na stronie – https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/carnall-festival

W letnie wieczory nie zabraknie także gorących imprez tanecznych, więc aby być na bieżąco, obserwujcie profile w social mediach. Bilet zakupiony na każdy z niedzielnych koncertów upoważnia do uczestnictwa w dodatkowym wydarzeniu – DJ’SET „Świeże Brzmienie” Impreza taneczna pod gołym niebem na Strefie Carnall! w godzinach 20:00 – 02:00 (ważny na sobotę po niedzielnym koncercie)