Zabrze przestrzenią rozwoju

Centrum Aktywności Senioralnej rozpoczyna cykl spotkań pn. „Muzyczne podróże”

21.05.2024

Centrum Aktywności Senioralnej w Zabrzu nie zwalnia tempa i organizuje kolejne wydarzenia dla zabrzańskich seniorów. Już jutro, 21 maja, chętni mogą wziąć udział w spotkaniu pn. „Muzyczne podróże – Austria”, które odbędzie się o godz. 12.00 w Centrum Usług Społecznych, przy ul. Stalmacha 7 w pok. 207. Podczas wydarzenia będzie można posłuchać najpiękniejszych walców wiedeńskich. W drugiej części spotkania organizatorzy zapraszają do wspólnego śpiewania znanych i lubianych piosenek. To pierwsza impreza z zaplanowanego cyklu, dzięki któremu zabrzańscy seniorzy poznawać będą utwory charakterystyczne dla danego regionu świata.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo na plakatach i w harmonogramie. Dodatkowych informacji udziela Centrum Usług Społecznych pod nr telefonu: 512-810-491.

Zachęcamy również do udziału w cyklicznych zajęciach dedykowanych seniorom w Centrum Aktywności Senioralnej w Zabrzu. Chętni mogą uczestniczyć w spotkaniach szachowych, grze w skata czy treningu pamięci. Poniżej znajdą Państwo harmonogram wszystkich zajęć, które zaplanowano w maju br.