Zabrze przestrzenią rozwoju

Trzydniowy Zlot Foodtrucków na Arenie!

20.05.2024

Już w najbliższy weekend w naszym mieście rozpoczyna się trzydniowy Zlot Foodtrucków. Organizatorzy zapraszają na promenadę Areny Zabrze – 24 maja w godz. 15.00 – 21.00 oraz 25 i 26 maja w godz. 12.00 – 21.00.

Zabrzanie będą mogli spróbować wyszukanych potraw najwyższej jakości reprezentujących kuchnie z różnych zakątków naszego globu. Wydarzenie jest przyjazne dla planety, ponieważ potrawy serwowane są w opakowaniach biodegradowalnych, a organizatorzy kładą duży nacisk na segregację śmieci.

Na Żarciowozach każdego dnia zlotu przez pierwszą godzinę będą wydawane za darmo porcje degustacyjne z każdego Foodtrucka! Ale to nie koniec! Podczas drugiej godziny każdego dnia zlotu, oprócz standardowego menu, u każdego sprzedawcy obowiązywać będzie oferta specjalna „Happy Hour”.

Każdy Żarciowóz, wyciągnie „spod lady” menu tylko na godzinę, z którego będzie serwował jedno specjalne danie. Będą to nietuzinkowe potrawy, kulinarne wariacje i ciekawe połączenia smaków!

Żarciowozy”  to profesjonalna firma branży eventowej, zajmująca się na co dzień kompleksową organizacją zlotów foodtrucków oraz propagowaniem street foodu w Polsce.