Spotkanie informacyjno-doradcze dotyczące dofinansowania kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców

07.02.2024

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjno-doradczym adresowanym do pracodawców zainteresowanych uzyskaniem dofinansowania na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców z Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Spotkanie odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 12 lutego, o godzinie 9:00 w sali 510 Powiatowego Urzędu Pracy w Zabrzu przy Placu Krakowskim 9.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc- zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod nr tel. 32 277 90 11.

Natomiast nabór wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego na kształcenie ustawiczne pracowników i pracodawców zostanie przeprowadzony w terminie: 19.02.2024 – 21.02.2024. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo TUTAJ.