Zabrze przestrzenią rozwoju

Zapraszamy na kolejną edycję MedTech

20.11.2023

Już w najbliższą środę, 22 listopada, w Klubie Biznesowym Areny Zabrze, odbędzie się kolejne spotkanie naukowców, inżynierów, medyków, przedsiębiorców i studentów zainteresowanych tematyką rozwijania startupów (młodych firm technologicznych skalowalnych międzynarodowo) w obszarach medycyny i pokrewnych.

Kilkadziesiąt osób z naszego regionu, a także z dalszych części Polski, przyjedzie wymienić się wiedzą i kontaktami.

Udział w wydarzeniu – bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona (obowiązują zapisy online).

Zapisy pod adresem: https://evenea.pl/pl/wydarzenie/medtech28

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć również na kanałach „Startup City Zabrze” w social mediach:

PRELEGENCI:

  • Mariusz Młyński, CEO & Co-founder w SafeMed (KTW) – „Ratownictwo medyczne – dziś i jutro”
  • Marcin Polak, CEO & Founder w Projektownia PPM (Zabrze) – „Egzoszkielety – ergonomia potrzebna nie tylko w medycynie, na przykładzie zabrzańskiej Projektowni PPM”
  • Agnieszka Mnich-Kujawa, CEO & Co-founder w Green Meadow Technologies (PL&UK) – „Kamienie milowe w opracowaniu bezinwazyjnego systemu do monitorowania parametrów życiowych oraz zachowań behawioralnych koni na przykładzie EquiGuardian pol.-bryt. spółki technologicznej.”

Spotkania w ramach MedTech Meetup to wiedza i networking wśród osób tworzących i wspierających rozwój startupów na rynku zdrowia, w tym w medycynie i obszarach powiązanych. 2/3 spotkania organizatorzy przeznaczają na networking (runda przedstawień i rozmowy bezpośrednie uczestników). To spotkanie dla wszystkich, którzy są zainteresowani tworzeniem startupów w obszarze rynku zdrowia, a w tym w medycynie i sektorach powiązanych.

Spotkania MedTech Meetup w Zabrzu zgromadziły już 1100 uczestników z całej Polski. Nie może tam zabraknąć i Ciebie!