Za nami V Śniadanie Biznesowe

16.11.2023

Przedstawiciele ponad 170 firm działających w wielu branżach gospodarki oraz prywatni przedsiębiorcy wzięli udział w V Śniadaniu Biznesowym, które zorganizowano dzisiaj w Hotelu Diament w Zabrzu. Przedstawiciele samorządu rozmawiali z ekspertami o tym, jak wzajemnie się wspierać, aby rozwijać gospodarczy potencjał Zabrza, a w mieście powstawały nowe miejsca pracy.

Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń między środowiskiem gospodarczym i samorządem, a także nawiązania lub zacieśnienia relacji wśród biznesmenów prowadzących w Zabrzu swoje przedsięwzięcia.

– Bardzo cieszę się, że nasze śniadania biznesowe cieszą się tak dużym zainteresowaniem. To naprawdę bardzo budujące zobaczyć w jednym miejscu tylu przedstawicieli naszego zabrzańskiego świata biznesu. Wierzę, że te spotkania wniosą wiele cennych wartości i dzięki konstruowanym w ich trakcie wnioskom będziemy jeszcze lepiej dbać o nasze miasto. Gratuluję Radzie Gospodarczej organizacji wydarzenia, a wszystkim biorącym w nim udział dziękuję za gotowość do współpracy na rzecz rozwoju Zabrza – stwierdziła w trakcie spotkania prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik.

V Śniadanie Biznesowe poprowadził Janusz Dramski, przewodniczący Rady Gospodarczej przy Prezydencie Miasta Zabrze, a oprócz przedstawicieli zabrzańskiego biznesu i samorządu uczestniczyli w nim także przedsiębiorcy z innych miast naszego regionu – m.in. Rudy Śląskiej, Tarnowskich Gór, Bytomia, Gliwic czy Katowic. Z prezentacją dotyczącą social mediów dla przedsiębiorców wystąpił Przemysław Dworakowski.