Park Miliona Świateł powróci do Zabrza! W tym roku nowa iluminacja!

04.10.2023

Kąpielisko Leśne w Zabrzu kolejny raz zmieni się w okresie jesienno-zimowym w bajkowy park świateł, ale tym razem zobaczymy w tym miejscu zupełnie nowe instalacje! Zaskakujące, interaktywne iluminacje wystawy pn. „Alicja – Park Miliona Świateł” ponownie przyciągną do miasta tysiące gości chcących podziwiać nową ekspozycję.

Projekt rozświetlania Kąpieliska działa w mieście już trzeci rok, ale w tym sezonie organizatorzy zaskoczą wszystkich nowym, premierowym tematem. Od października będzie można odwiedzić w Zabrzu Magiczną Krainę Alicji. Tematyczna instalacja świetlno-muzyczna wprowadzi zwiedzających w wyjątkowy nastrój i zanurzy ich w baśniowe krajobrazy z powieści Lewisa Carrolla.

W Parku Miliona Świateł na terenie Kąpieliska Leśnego goście będą mogli podziwiać iluminacje i pokazy świetlne, które zostały zaprojektowane z myślą o rodzinach z dziećmi oraz seniorach spędzających czas z wnukami. Przygotowano także wiele świetlistych niespodzianek dla zakochanych.

Warto zaznaczyć, że w tym sezonie obowiązywać będą nowe zasady dotyczące biletów. Organizatorzy rezygnują z biletów datowanych, aby można było z nich korzystać codziennie podczas trwania wystawy. Dzięki temu zabiegowi pogoda i zdarzenia losowe, takie jak nagłe zachorowanie dzieci, nie będą krzyżowały nikomu planów.

Oficjalne otwarcie wystawy zaplanowano już 20 października. Z okazji kolejnego sezonu funkcjonowania Parku w naszym mieście, na stronie wydarzenia www.parkmilionaswiatel.pl uruchomiono limitowaną promocję na bilety w przedsprzedaży.

Ponadto od 25 września w Centrum Handlowym Platan można oglądać przedpremierowe instalacje będące zapowiedzią nowej ekspozycji.

Jesienno-zimową iluminację można odwiedzać od wtorku do niedzieli (od 20 października) oraz w poniedziałek 25 grudnia i 1 stycznia.

Więcej informacji oraz bilety: www.parkmilionaswiatel.pl