CLEO, myslovitz oraz KARO GLAZER wystąpią w sobotę w naszym mieście!

04.10.2023

Już w najbliższą sobotę, 7 października o godz. 16.00, zapraszamy na Zabrzański Piknik Muzyczny, który odbędzie się na promenadzie Areny Zabrze. W programie wystąpią gwiazdy polskiej muzyki: CLEO, myslovitz oraz KARO GLAZER. Nie zabraknie atrakcji dla całych rodzin: będzie można skorzystać z dmuchańców, animacji i innych zabaw.

CLEO to artystka, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Polska piosenkarka, autorka tekstów, malarka i projektantka mody. Znana jest z muzycznej współpracy z Donatanem, z którym wydała album studyjny Hiper/Chimera i solowe BastetsuperNOVA oraz vinyLOVA. Jej przebojowe utwory, takie jak „My, Słowianie”, „Elektrochoc” czy „Mamy to” zna niemal każdy.

myslovitz to zespół, który powstał w 1992 z inicjatywy Artura Rojka i od lat zachwyca swoimi utworami. Ich piosenki poruszają serca słuchaczy i są wspaniałym soundtrackiem do codziennego życia. Wiele utworów zespołu, a także całe albumy, stanowią nawiązania do filmów.

KARO GLAZER to polska wokalistka jazzowa i kompozytorka. Specjalizuje się w instrumentalnym podejściu do głosu. W 2009 roku miała miejsce premiera jej debiutanckiego autorskiego albumu Normal, nad którym współpracowała z Krzysztofem Ścierańskim i Bernardem Maseli. Jej ostatni album, Crossings Project, nagrywany był m.in. w Nowym Jorku, Monachium, Göteborgu i na Śląsku z takimi muzykami jak m.in. Mike Stern, Lars Danielsson, John Taylor, Joo Kraus, Marek Napiórkowski i Andrzej Olejniczak. 

Oprócz występu gwiazd na całe rodziny czekać będzie wiele fantastycznych atrakcji. Najmłodsi będą mogli odkrywać fascynujący świat wirtualnej rzeczywistości. Na promenadzie nie zabraknie gier i animacji, dmuchańców, a także zajęć edukacyjnych pierwszej pomocy i bezpieczeństwa i spotkania z maskotką numeru alarmowego 112 – Ratusiem.