Zabrzański Biznesplan – czekamy na Twój pomysł na biznes!

05.09.2023

Startujemy z jedenastą edycją konkursu „Zabrzański Biznesplan”. Pomysły na własny biznes można zgłaszać do Zabrzańskiego Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości do 29 grudnia br. Na pewno warto, gdyż na laureatów konkursu czekają cenne nagrody, w tym m.in. nagrody pieniężne, pomieszczenia pod działalność gospodarczą, obsługa prawna i podatkowa, coaching biznesowy i in.

Celem konkursu jest wspieranie przedsiębiorczości i pobudzenie aktywności mieszkańców w kierunku podejmowania i prowadzenia działalności gospodarczej w Zabrzu. Uczestnicy mogą liczyć na cenne nagrody ufundowane przez organizatorów oraz partnerów, którymi są firmy i instytucje od wielu lat funkcjonujące na rynku. Łączna pula nagród w dziesiątej edycji konkursu wyniosła ponad 200 tys. zł i nie inaczej będzie i tym razem.

Konkurs jest dwuetapowy. W pierwszym uczestnicy powinni złożyć wypełnione formularze, w których sporządzą biznesplan (do 29 grudnia). W drugim nadesłane biznesplany zostaną ocenione pod względem formalnym i merytorycznym przez Kapitułę konkursu. Podczas finałowej gali ogłoszone zostaną wyniki i wręczone nagrody oraz wyróżnienia.

Szczegółowych informacji nt. konkursu „Zabrzański Biznesplan” udziela Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości (ul. Powstańców Śląskich 3, nr tel. 32 2739776, e-mail: sekretariat_zcrp@um.zabrze.pl).

Zarządzenie oraz regulamin znajdą Państwo [TUTAJ] —> Formularz zgłoszeniowy [TUTAJ]