Już jutro – gra miejska “Idymy na plac”

26.05.2023

27 maja odbędzie się gra miejska “Idymy na plac”. Na wydarzenie zapraszają organizatorzy: Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Zabrzu – Program Aktywności Lokalnej dla dzielnicy Zandka, Rada Dzielnicy Zandka wraz z partnerami: Aquarius Zabrze, FCC, Zgromadzeniem Karmelitanek Misjonarek w Zabrzu, Komendą Miejską Straży Pożarnej w Zabrzu, Zespołem Szkolno-Przedszkolnym nr 16 w Zabrzu oraz Strażą Miejską w Zabrzu. Patronat honorowy nad grą objęła prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik.

Organizatorzy chcą podczas gry uświadomić uczestnikom, że dawne zabawy mogą być interesujące i sprawić wiele radości. Chcą zachęcić do wspólnej zabawy, by ten czas był dobrą alternatywą dla świata wirtualnego. To także forma rozrywki i promocja aktywnego spędzania wolnego czasu.
Dla uczestników przewidziane są drobne upominki.

Pierwsze grupy mogą wyruszyć o 10.00, ostatnia grupa może wystartować o godzinie 12.00.
Regulamin gry jest dostępny na stronie https://mopr.zabrze.pl/do-pobrania/ lub w siedzibie PAL dla dzielnicy Zandka (ul. P. Stalmacha 7, Zabrze, pokój nr 1 na parterze).

Zgłoszenia mailowe przyjmowane są do 24 maja., zgłoszenia osobiste do godz. 15.00 24 maja – w Centrum Usług Społecznych, ul. Stalmacha 7, PAL dla dzielnicy Zandka, pokój nr 1.