Zabrze przestrzenią rozwoju

Ruszyły Targi Pracy Politechniki Śląskiej

17.03.2023

Już po raz 29. na Politechnice Śląskiej odbywają się Targi Pracy, Przedsiębiorczości, Technologii i Dostępności Politechniki Śląskiej. Wydarzenie dedykowane jest kandydatom wywodzącym się ze środowiska akademickiego –  studentom, absolwentom i pracownikom naukowym Politechniki Śląskiej oraz innych uczelni, a także uczniom szkół średnich podejmującym decyzje o wyborze ścieżki edukacyjnej i zawodowej.

Targi odbywają się online do 20 marca pod adresem: https://targipracypolsl.webexpo.pl. Stacjonarnie – 20 marca w godz. 9.00 – 15.00 w hali „Nowa” Ośrodka Sportu PŚ przy ulicy Kaszubskiej 28 w Gliwicach.

Na imprezie obecni będą przedsiębiorcy poszukujący pracowników a także instytucje rynku pracy –  urzędy pracy, młodzieżowe biura pracy, biura karier, centra technologiczne, centra przedsiębiorczości. Swoją ofertę przedstawią także organizacje studenckie, koła naukowe i instytucje wspierające przedsiębiorczość akademicką. Obecne będą również organizacje i stowarzyszenia udzielające wsparcia osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom znajdującym się w niekorzystnej sytuacji życiowej.

Więcej informacji na stronie: https://events.polsl.pl/targipracy/.