26.01.2023

W najbliższy weekend w naszym mieście rozpocznie się XXVI Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej Trampkarzy o Puchar Przewodniczącej Rady Miasta Zabrze. Dwudniowa impreza odbędzie się w hali Widowiskowo Sportowej MOSIR, przy ul. Matejki 6 w Zabrzu. W turnieju wezmą udział zawodnicy urodzeni w 2010 roku i młodsi.

Mecze będą rozgrywane w systemie grupowym -każdy z każdym- po 40 minut bez zmian stron boiska.. Zwycięzcy opuszczą halę MOSiR z nagrodami rzeczowymi, pucharami i dyplomami. Podczas turnieju zostaną wyłonieni najlepszy bramkarz, zawodnik i król strzelców.

Uroczyste otwarcie odbędzie się w sobotę, 28 stycznia o godz. 13:30, a na zakończenie połączone z wręczaniem nagród zapraszamy w niedzielę, 29 stycznia o godz. 15:40.

Grupa A: Lokomotiva Trnava, Śląsk Akademia Piłkarska, Podokręg Zabrze, Dynamo Lviv
Grupa B: Śląski ZPN, GKS Katowice, Małopolski ZPN, Ruch Lviv

Wyniki turnieju można będzie śledzić na żywo w aplikacji Tournify oraz na stronie https://tournify.pl/live/tprm