Zabrze przestrzenią rozwoju

To już dzisiaj – startuje CARBON Silesia Festival!

10.06.2022

10 czerwca wystartuje w naszym mieście kolejna edycja CARBON Silesia Festival. To będzie prawdziwe święto muzyki elektronicznej! Na trzech scenach wystąpi w sumie 40 artystów. House, funk, soul, disco – trudno o bardziej wciągające gatunki muzyczne, a każde z nich wybrzmi w wyjątkowych przestrzeniach Strefy Carnall Sztolni Królowa Luiza w Zabrzu.

Na CARBON Silesia Festival pojawią się zarówno najciekawsi twórcy muzyki elektronicznej z całego świata, jak i polskiej sceny klubowej. Zagrają m.in.: Monolink, NTO, Kraak & Smaak , Catz’n Dogz, Bass Astral, iROBOT, Szafran czy BOKKA.

Wydarzenie to oczywiście nie tylko święto muzyki house. Na festiwalu odnajdą się również fani drum’n’bassu i mocniejszego cztery na cztery. Co jeszcze czeka na tych, którzy wybiorą się na CARBON Silesia Festival? Muzyka ulokowana na trzech różnych dedykowanych scenach, przemyślana i zapierająca dech w piersiach scenografia powstała w oparciu o unikatową przestrzeń kopalni, strefa food market, która zachwyci najbardziej wymagające podniebienia, strefy chill oraz wiele innych dodatkowych atrakcji i niespodzianek, które urozmaicą czas spędzony podczas festiwalu w Zabrzu.

CARBON Silesia Festival to wyjątkowy koncert, który już w drugi weekend czerwca zachwyci najbardziej wybrednych fanów muzyki tanecznej. W niesamowitej przestrzeni zabrzańskiej Sztolni Królowa Luiza przez dwie noce będziemy mogli bawić się do najlepszych produkcji polskiej i światowej elektroniki. 40 artystów, trzy sceny, strefa chill i food market pozwolą na chwilę oderwać się od szarej rzeczywistości i zjechać do prawdziwej kopalni dźwięków i pozytywnych doznań.

Więcej informacji o festiwalu znajdziecie Państwo pod adresem: www.carbonfestival.pl