Wodociągi zapraszają do udziału w konkursie

11.04.2022

Zabrzańskiego Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji zaprasza do udziału w konkursie „Moja najpiękniejsza pisanka”, który polega na własnoręcznym przygotowaniu przez dziecko najpiękniejszej pisanki z wykorzystaniem motywu wodnego i przesłaniu zdjęcia przedstawiającego dzieło.

Technika wykonania zdobień – dowolna. Można malować, wydrapywać, kolorować, wyklejać. Ważne jednak, aby zdobienia nawiązywały do wody (np. fale, krople). Zdjęcie pracy należy przesłać drogą elektroniczną na adres: promocja@wodociagi.zabrze.pl do 13 kwietnia.

Przesłanie zdjęcia będzie jednocześnie potwierdzeniem, że praca została wykonana własnoręcznie przez to dziecko i że praca nie brała udziału w innych konkursach. Konkurs skierowany jest do dzieci od lat 6 do lat 12-tu. Spośród wszystkich, którzy przyślą do nas drogą elektroniczną pracę własną lub pracę swojego dziecka wybierzemy 3 najlepsze. Dla Laureatów przewidziano zestaw atrakcyjnych gadżetów.

Ogłoszenie wyników już 14 kwietnia br.

Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez organizatorów, danych osobowych autorów prac, zgodnie z ustawą z dnia 29.09.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 101 z 2002 roku z póź. zm.) oraz na publikację zdjęcia pracy laureatów.