Ferie zimowe z Teatrem Nowym w Zabrzu

28.01.2022

Stowarzyszenie Przyjaciół Teatru Nowego w Zabrzu „Z Kulturą” oraz Miasto Zabrze zapraszają na ferie zimowe do Teatru Nowego. Ogłaszamy nabór na warsztaty artystyczno-edukacyjne dla dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 lat, podczas których zabawę połączymy z edukacją i wypoczynkiem.

Uczestnicy pod okiem wykwalifikowanej kadry aktorów i pracowników zabrzańskiej sceny, mając do wyboru grupy: aktorską, lalkarsko– aktorską, scenograficzno-plastyczną, taneczno-wokalną i promocyjno-dziennikarską – będą mogli pogłębić swoją wiedzę o teatrze, poznać tajniki sztuki aktorskiej, rozwinąć talenty i wrażliwość, a przede wszystkim wspaniale spędzić ten zimowy, wolny czas. Ilość miejsc ograniczona!

Zachowując wszelkie niezbędne obostrzenia związane z COVID 19 zajęcia odbywać się będą w Teatrze Nowym w godz. 9.00-15.00, od poniedziałku do piątku i obejmować będą dwa turnusy: 14 lutego – 18 lutego oraz 21 lutego – 25 lutego.

Zapisy na warsztaty przyjmowane będą od dzisiaj, od godz. 12.00. W jednym turnusie uczestniczyć może 40 osób. By ograniczyć zagrożenia, przyjmowane będą jedynie zgłoszenia telefoniczne. Rodzic/opiekun może zapisać tylko swoje dzieci. By zgłosić akces, należy w podanym powyżej terminie zadzwonić pod jeden z następujących numerów: 880 631 206 lub 609 621 460.

Wypełnione karty zgłoszeniowe wraz z dowodem wpłaty należy dostarczyć mailowo na adres kgatner@teatrzabrze.pl lub osobiście do Biura Promocji i Organizacji Widowni TN do 4 lutego br.

Kartę można pobrać ze strony www.teatrzabrze.pl Przed wypełnieniem karty prosimy o uważne zapoznanie się z Regulaminem „ZIMA Z TEATREM”, dostępnym na stronie internetowej Teatru. Jego akceptacja jest warunkiem udziału w warsztatach.

Opłata za udział w jednym turnusie warsztatów wynosi: 150 zł dla uczestnika będącego mieszkańcem Zabrza albo 250 zł dla uczestnika spoza Zabrza.