Już wkrótce VII Zabrzański Festiwal Restauracji

19.10.2021

Do naszego miasta już po raz siódmy zawita najsmaczniejszy festiwal kulinarny. Przez te kilka dni zabrzańskie restauracje oraz kawiarnie będą proponować mieszkańcom specjalnie przygotowane na tę okazję wyjątkowe dania. Celem festiwalu jest zachęcenie do odkrywania nowych smaków oraz odwiedzania najsmaczniejszych lokali w mieście. Natomiast głównym założeniem tego wydarzenia jest aktywizacja życia miasta i jego mieszkańców oraz wspieranie lokalnej przedsiębiorczości – gastronomów oraz restauratorów, integracja środowiska, wspólne działanie, inspirowanie oraz wzajemna pomoc.

Restauracje serwują festiwalowy zestaw w cenie 20 zł (danie główne i przystawka), natomiast w kawiarni za 10 zł skosztować będzie można zestaw, w skład którego wchodzi deser i napój.

Na specjalnie przygotowanej mapie mieszkańcy mogą zaplanować swoją kulinarną przygodę.

Organizatorem wydarzenia jest Miasto Zabrze oraz Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości. Wykonawcą i koordynatorem Grupa Kreatywna Koncept – pomysłodawca i organizator największego festiwalu kulinarnego w Polsce – Festiwal Smaku.

Więcej informacji o wydarzeniu TUTAJ.