Trwa IX Piknik w Rytmie Firmy

10.09.2021

Na terenie zabrzańskiej strefy ekonomicznej (ul. Folwark Wesoła) odbyła się dzisiaj IX edycja Pikniku w Rytmie Firmy z Radiem Silesia. Jest to impreza wystawienniczo-handlowa organizowana przez Urząd Miejski w Zabrzu oraz Zabrzańskie Centrum Rozwoju Przedsiębiorczości skierowana do przedsiębiorców reprezentujących różne branże. Impreza służy również integracji środowiska przedsiębiorców z mieszkańcami Zabrza.

Celem Pikniku jest m.in.: promocja lokalnych producentów i ich produktów, poznanie i nawiązanie współpracy z nowymi partnerami handlowymi, prezentacja oferty przedsiębiorców z branży sportowej i gastronomicznej oraz integracja przedsiębiorców z mieszkańcami miasta

Przedsiębiorcy uczestniczący w Pikniku zapoznają się z ekspozycją towarów i usług branży sportowej, poznają smaki kuchni zabrzańskich restauratorów.

Odwiedzający jak co roku, tak i tym razem mieli okazję do zapoznania się z ofertą: szkół tańca, klubów sportowych, dietetyków i trenerów personalnych, branży motoryzacyjnej i innych branż oraz salonów oferujących zabiegi zdrowotne.

W tym roku po raz kolejny uczestnicy Pikniku bawili się do muzyki granej przez Radio Silesia.

W programie Pikniku znalazło się wiele atrakcji, w tym m.in.: konkursy z nagrodami, w których wygrać można grill, rower, weekendowy pobyt w Zakopanem oraz liczne vouchery i gadżety; bezpłatne atrakcje dla najmłodszych i wiele innych.