Podpisanie umowy na przebudowę ulicy Mikulczyckiej w Zabrzu

10.09.2021

10 września, w sali historycznej zabrzańskiego Ratusza, podpisana została umowa na wykonanie robót budowlanych na zadanie: „Przebudowa ul. Mikulczyckiej na wysokości skrzyżowania ul. 11 Listopada wraz z rozbiórką obiektu”.

Podpisy na umowie w obecności prezydent Zabrza Małgorzaty Mańki-Szulik złożyli: dyrektor Miejskiego Zarządu Dróg i Infrastruktury Informatycznej w Zabrzu Danuta Bochyńska-Podloch oraz wiceprezes firmy DROGOPOL Sp. z o.o. Michał Staszewski.

-To już kolejna w tym roku umowa dotycząca inwestycji drogowej w Zabrzu – komentowała prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik. – Z myślą o poprawie bezpieczeństwa w centrum naszego miasta przebudowana zostanie ulica Mikulczycka.

Przedmiot zamówienia stanowi robota budowlana polegająca na przebudowie ul. Mikulczyckiej na wysokości skrzyżowania ul. 11 Listopada wraz z rozbiórką obiektu mostowego. Zgodnie z umową inwestycja powinna zostać ukończona do 10 stycznia 2022 r. Koszt przebudowy wyniesie 1 110 283,96 zł.