Finansowanie nowych technologii i eksportu

01.09.2021

Podczas najbliższego Europejskiego Kongresu MŚP razem z ekspertami i partnerami przedstawiony zostanie szereg możliwości pozyskania dodatkowych instrumentów finansowania dla firm. 2 września zapraszamy na konferencję „Finansowanie nowych technologii i eksportu”.

W trakcie konferencji zaproszeni eksperci omówią dostępne pożyczki, dotacje, granty i wejścia kapitałowe wspierające rozwój firm i start-upów w kierunku innowacji i industry 4.0, jak również działania samorządów lokalnych oraz stref ekonomicznych, wzmacniając tendencje wzrostowe przedsiębiorstw. Nie może także zabraknąć tak istotnego tematu – jak nowa unijna perspektywa finansowa na lata 2021-27. Na środki z tego „rozdania”, z Regionalnych Programów Operacyjnych na wsparcie technologiczno-inwestycyjne, liczy wielu przedsiębiorców.

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach w ramach Europejskiego Kongresu MŚP, we wrześniu, zaplanowała w Katowicach jeszcze dwa spotkania: „Automotive i odpowiedzialna logistyka” – 16 września oraz „Podatki, budżet państwa a przedsiębiorcy. Co nowego czeka MŚP?” – 30 września.

Więcej informacji pod adresem: https://www.ekmsp.eu/