Umów wizytę w Urzędzie Miejskim online

04.08.2021

“Ustaltermin” to nowa usługa w Urzędzie Miejskim w Zabrzu dedykowana dla spraw realizowanych przez Wydział Komunikacji m.in.: rejestracji pojazdu, zbycia i nabycia pojazdu.

Aplikacja umożliwia dokonanie rezerwacji wizyty w Urzędzie w wybranym dniu oraz godzinie przy użyciu dedykowanej strony internetowej, uruchamianej zarówno na telefonie, tablecie, jak i komputerze.

System po rejestracji automatycznie prześle powiadomienie e-mail o potwierdzeniu wizyty i wygeneruje kod dostępu (wirtualny bilet). Wystarczy okazać bilet na urządzeniu mobilnym lub zapamiętać kodbez konieczności jego drukowania. W każdej chwili można anulować termin zaplanowanej wizyty.

Jest to program pilotażowy, wdrożony w chwili obecnej jedynie dla Wydziału Komunikacji, w przyszłości planowane jest objęcie zakresem działania tego systemu również innych Wydziałów Urzędu Miejskiego

W celu rezerwacji:

• poprzez BIP: https://bip.miastozabrze.pl
    wybierając zakładkę „Gdzie załatwisz sprawę”, następnie Wydział Komunikacji oraz sprawę do załatwienia.