Urodziny Radia Silesia w Zabrzu

01.07.2021

Dzisiaj z okazji 7. urodzin Radia Silesia od 10.00 na Placu Teatralnym działa studio plenerowe. Na odwiedzających rano czekał tort, a do godziny przewidziano 18.00 wiele niespodzianek dla słuchaczy, przygotowanych przez zespół stacji.

W obchodach rocznicy działalności radia udział wzięli m.in.: prezydent miasta Zabrze Małgorzata Mańka – Szulik, prezes radia Arkadiusz Hołda oraz dyrektor stacji Wojciech Kania.

Cieszę się, że Radio Silesia zakorzeniło się w Zabrzu – powiedziała prezydent Małgorzata Mańka – Szulik. – Sympatię i uznanie słuchaczy zyskało dzięki stylowi, w jakim prezentuje ekonomiczno-gospodarczy i społeczny krajobraz naszego regionu. Na podkreślenie zasługuje, że Radio Silesia jest blisko spraw Ślązaków i Śląska, kultywuje gwarę oraz tradycje regionalne, promuje ludzi z pasją, oddanych pracy na rzecz dobra publicznego, a zarazem realizujących swoje marzenia.