Obiekty architektury Miasta Zabrze na wystawie przygotowanej przez Politechniki Śląskiej

22.06.2021

“Modele struktury miasta Zabrze”, to tytuł wystawy, która otwarta zostanie zostanie w galerii Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej. O godz. 10.00 będzie ją można zobaczyć online poprzez platformę Youtube. Link do transmisji: https://youtu.be/a9qQA-IrOW4

Na wystawie przedstawione zostaną modele fizyczne, cyfrowe oraz modele rzeczywistości rozszerzonej wybranych przestrzeni publicznych Zabrza. Zaprezentowany zostanie także 5-cio minutowy film z prezentacją przygotowaną przez studentów Wydziału Architektury PŚl.

Wystawa realizowana jest w ramach współpracy Politechniki Śląskiej z Miastem Zabrze, a także międzynarodowego projektu ARCHEA.

Patronat nad wydarzeniem objął Oddział Śląski Towarzystwa Urbanistów Polskich. Wystawę przygotowali studenci 3-go roku Wydziału Architektury, w ramach przedmiotu Struktura Miasta pod kierunkiem dr. inż. arch. Tomasza Bradeckiego.

Więcej informacji nt. wystawy “Modele struktury Miasta Zabrze” znajdziecie Państwo TUTAJ.