Kolejny zmodernizowany obiekt sportowy w naszym mieście!

28.04.2021

Na Osiedlu Młodego Górnika oddano do użytku zmodernizowane boisko piłkarskie. Zrealizowana przez miasto inwestycja to efekt głosowania przeprowadzonego w ramach Zabrzańskiego Budżetu Obywatelskiego.

Obiekt sportowy mieści się na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9 w Zabrzu przy ul. Gwareckiej 15. Inicjatywę zmodernizowania boiska zgłosili mieszkańcy dzielnicy.

Koszt inwestycji wyniósł blisko 155 tys. zł (154 815,00 zł brutto). Zakres robót na terenie boiska obejmował: położenie  nawierzchni syntetycznej, poliuretanowej o wymiarach 24 m x 12 m, odwodnienie boiska, budowę ogrodzenia, montaż chodników z kostki betonowej oraz montaż tablicy z regulaminem wraz z informacją, że obiekt został zrealizowany ze środków własnych miasta.