Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na musical

23.04.2021

„Kopciuszek – zamienił się sen w rzeczywistość” to pierwsza produkcja przygotowana przez Stowarzyszenie na rzecz wspierania osób uzdolnionych artystycznie „MusicALL”. Musical, który powstał na podstawie baśni braci Grimm. Po pięciu latach od premiery spektakl uległ sporym zmianom i w roku 2021 możemy go zobaczyć już w nowej odsłonie.

W spektaklu występują podopieczni i członkowie Stowarzyszenia na rzecz wspierania osób uzdolnionych artystycznie „MusicALL”. Za produkcję, reżyserię, scenariusz, muzykę i teksty piosenek odpowiada Bartosz Banasik. Choreografię stworzyła Daria Resztak. Aranżacje: Krzysztof Prętkiewicz. Scenografia: Aleksandra Żurawska i Zbigniew Chrószcz.

W związku z trwającym stanem epidemii wydarzenie odbywa się w reżimie sanitarnym. MOK w Zabrzu prosi o zapoznanie się  z Regulaminem organizacji wydarzeń w MOK (www.mok.art.pl) oraz wytycznymi GIS (www.gis.gov.pl). Widzowie proszeni są także o zabranie wypełnionych oświadczeń o stanie zdrowia (https://bit.ly/3bLf4fD). W przypadku braku możliwości wydruku formularza, będzie on dostępny przed wydarzeniem.

Więcej informacji na www.mok.art.pl