XXIII Zabrzańskie Targi Edukacji tym razem wirtualnie!

22.04.2021

Miasto Zabrze, Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Zabrzu oraz Telewizja Zabrze – Centrum Informacji Kulturalnej w Zabrzu, organizatorzy XXIII Zabrzańskich Targów Edukacji „e-Szkolnych Prezentacji’2020”, po raz kolejny podjęli próbę przedstawienia uczniom kończącym naukę w ósmych klasach szkół podstawowych, zainteresowanych problemem wyboru dalszej ścieżki kariery, oraz ich rodzicom, oferty zabrzańskich szkół ponadpodstawowych.

Po raz pierwszy Zabrzańskie Targi Edukacyjne „Szkolne Prezentacje” zostały przeniesione do przestrzeni wirtualnej w ub. roku. Niestety, z uwagi na ograniczenia obowiązujące w związku z pandemią, także tegoroczne Szkolne Prezentacje odbywają się za pośrednictwem internetu.  

Redakcja Telewizji Zabrze – Centrum Informacji Kulturalnej w Zabrzu podjęła się zredagowania i umieszczenia w maju i czerwcu br. na swoim kanale głównym (kanał 140 telewizji Vectra) oraz w swojej przestrzeni wirtualnej, w tym w szczególności na kanale You Tube i portalu Facebook, nadesłanych przez zabrzańskie szkoły ponadpodstawowe filmików reklamowych. 

Oczywiście szczegółowych informacji o poszczegónych szkołach dostarczą Państwu również ich strony internetowe, do odwiedzenia których zachęcamy.

Podajemy linki do prezentowanych filmików:

www.tvzabrze.pl/szkolne-prezentacje