Teatr Nowy w Zabrzu zaprasza na spektakle!

09.02.2021

Na tę chwilę widzowie Teatru Nowego w Zabrzu czekali z utęsknieniem wiele miesięcy. Najbliższy weekend będzie wyjątkowy bo wreszcie będzie można wygodnie usiąść na widowni i zobaczyć spektakl przygotowany przez artystów naszej zabrzańskiej sceny. Teatr Nowy zaprasza 14, 20 i 21 lutego o godzinie 18.00 na znakomitą farsę w reż. Marcina Sławińskiego – “Okno na parlament”.

Jak przekonują artyści, to wspaniała okazja, żeby odnowić swoje uczucie do zabrzańskiego teatru po tak długiej rozłące lub zakochać się w nim na nowo po remoncie, który właśnie dobiega końca. Przed spektaklem warto wybrać się na spacer wokół teatru, gdzie efekty prac firm budowlanych widać najbardziej.

„Okno na parlament” to lekka i niezwykle zabawna komedia pomyłek i fałszywych tożsamości, w której precyzyjnie skonstruowana intryga i brawurowe tempo akcji, ani na chwilę nie dają widzowi odetchnąć.

Na scenie zobaczymy: Jolantę Niestrój-Malisz, Joannę Romaniak, Dorotę Rusek-Binowską, Renatę Spinek, Grzegorza Cinkowskiego, Andrzeja Kroczyńskiego, Roberta Lubawego, Jakuba Piwowarczyka, Mariana Wiśniewskiego oraz Zbigniewa Stryja.

Bilety można kupić przez internet lub zarezerwować telefonicznie: 609 621 460 albo 723 331 007.

Kasa teatru pracuje w poniedziałki w godz. 8.00-16.00, wtorek – piątek w godz. 8.00-18.00*, sobota – niedziela w godz. 15.00-18.00*. /*lub do rozpoczęcia spektaklu

Wszyscy widzowie, którzy zarezerwują bilety na “Okno na parlament” lub zakupią je online, a nie wypełnili jeszcze obowiązkowego oświadczenia na potrzeby sanepidu, proszeni są o wydrukowanie go i wypełnienie w domu (do pobrania TUTAJ) lub przybycie 30 minut przed spektaklem.

Foto: Paweł Janicki