Trwa Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Miasta Zabrze w 2020 roku

18.12.2020

Przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń w Plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Miasta Zabrze 2020 r. Zgłoszenia kandydatów przyjmowane będą do 24 grudnia br.  nominowanych będziemy wybierali dziesięciu zawodników oraz pięciu trenerów.

Plebiscyt składa się z dwóch etapów. W pierwszym, który kończy się 24 grudnia, przyjmowane są kandydatury na najpopularniejszego sportowca i trenera. Wypełniony kupon zgłoszeniowy oraz podpisane oświadczenie kandydatów można przesłać drogą elektroniczną na adres: sekretariat_wpts@um.zabrze.pl lub pocztą tradycyjną na adres: Urząd Miejski w Zabrzu, Wydział Promocji, Turystyki i Sportu, ul. Prof. Z. Religi 1, 41-800 Zabrze, z dopiskiem “PLEBISCYT”. Kandydatury przyjmowane będą do 24 grudnia br., do godz. 15.30.

W drugim etapie przeprowadzone zostanie głosowanie, które potrwa od 30 grudnia br. do 8 stycznia 2021 r. Głos będzie można oddać za pomocą ankiety internetowej opublikowanej na stronie www.miastozabrze.pl

Formę oraz termin wręczenia nagród podamy po ogłoszeniu wyników głosowania. Szczegółowe informacje dotyczące głosowania dostępne będą na stronie www.miastozabrze.pl

Kupony zgłoszeniowe kandydatur oraz oświadczenia kandydatów znajdziecie Państwa w załączeniu.

Patronat medialny nad plebiscytem objął katowicki dziennik „SPORT”.

Na zdjęciu: Statuetki wręczone w ubiegłorocznym Plebiscycie.