Plebiscyt “Tytani Społeczni Zabrza 2020”

15.12.2020

To ostatnia szansa by zgłosić kandydatów w IV edycji plebiscytu “Tytani Społeczni Zabrza 2020”, organizowanej przez Centrum Organizacji Pozarządowych Urzędu Miejskiego w Zabrzu. Termin składania zgłoszeń upływa dzisiaj.

W tym roku plebiscyt ma na celu uhonorowanie organizacji pozarządowej, która pomimo pandemii COVID-19 podejmuje istotne i zróżnicowane wyzwania społeczne oraz działania na rzecz zabrzańskiej społeczności lokalnej.

Propozycje w kategorii ORGANIZACJA POZARZĄDOWA ROKU 2020 mogą zgłaszać wyłącznie organizacje pozarządowe zarejestrowane i działające na terenie Zabrza.

Każda zabrzańska organizacja pozarządowa powinna zgłosić po trzy propozycje, przyznając zgłaszanym punkty i typując tym samym laureatów 1., 2. i 3. miejsca. Za 1. miejsce przysługują 3 pkt., za 2. miejsce – 2. pkt., za 3. miejsce – 1 pkt. W plebiscycie zwycięży organizacja z największą liczbą punktów. WAŻNE! Nie można głosować na swoją własną organizację!

Termin składania zgłoszeń upływa 15 grudnia br. o godz. 14.00.

Rozstrzygnięcie plebiscytu nastąpi do 31 grudnia br. Nagrodzeni laureaci plebiscytu otrzymają tytuł Tytana Społecznego Zabrza 2020.

Centrum Organizacji Pozarządowych Urzędu Miejskiego w Zabrzu przyjmuje zgłoszenia:

  • drogą elektroniczną /e-mail: cop@um.zabrze.pl
  • osobiście /COP, ul. Brodzińskiego 4, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00/;
  • listownie /na adres: Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Brodzińskiego 4, 41-800 Zabrze/. Decyduje data dotarcia wniosku do COP-u.