Witamy na nowej stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Zabrzu

22.09.2020

Witamy na nowej stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Zabrzu www.miastozabrze.pl Zastąpiła ona poprzednią stronę funkcjonująca pod adresem um.zabrze.pl

Mamy nadzieję, że witryna, którą stworzyliśmy, będzie dla Państwa czytelna i nowoczesna, ale przede wszystkim będzie dostarczać wszystkim najważniejszych i sprawdzonych informacji dotyczących naszego miasta.

W pierwszej kolejności opracowaliśmy całkiem nowy projekt graficzny i przenieśliśmy treści oraz zdjęcia z poprzedniej witryny. Nową stronę dostosowaliśmy do smartfonów i tabletów. Powinna ona działać poprawnie na wszystkich komputerach, a także na nowoczesnych telewizorach czy konsolach.

Uszeregowaliśmy informacje i pogrupowaliśmy je do nowych zakładek: Miasto, Dla Mieszkańców, Dla Biznesu oraz Czas Wolny. W tej ostatniej prezentujemy informacje z działów Kultura, Sport oraz Atrakcje Turystyczne. Najlepiej jak sami Państwo zobaczycie, co się zmieniło.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą nową stroną. Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi i sugestie. Prosimy o przesyłanie ich na adres: sekretariat_wks@um.zabrze.pl