Relacja z VIII edycji Pikniku w Rytmie Firmy

09.09.2020

Występy artystyczne, konkursy z nagrodami, bezpłatne dmuchańce dla najmłodszych czy gra miejska to tylko część atrakcji, jakie czekały na uczestników VIII edycji Pikniku w Rytmie Firmy, która odbyła się na terenie zabrzańskiej strefy ekonomicznej 4 września.

W trakcie Pikniku tradycyjnie można było odwiedzić stoiska wystawiennicze, które miały na celu promocję lokalnych producentów i ich produktów, a także nawiązanie współpracy z nowymi partnerami handlowymi. Piknik w Rytmie Firmy jest imprezą wystawienniczo-handlową organizowaną przez Miasto Zabrze.
Wśród przybyłych gości znaleźli się m.in.: prezydent Zabrza Małgorzata Mańka-Szulik, zastępca prezydenta Miasta Zabrze Krzysztof Lewandowski, przewodnicząca Rady Miasta Zabrze Łucja Chrzęstek-Bar, podsekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Alina Nowak, radna sejmiku Województwa Śląskiego Urszula Koszutska oraz dyrektor Radia Silesia Wojciech Kania.

Odwiedzający mieli okazję zapoznać się z ofertą: szkół tańca, klubów sportowych, dietetyków i trenerów personalnych, branży motoryzacyjnej i innych branż oraz salonów oferujących zabiegi zdrowotne. Konkursy z nagrodami oraz bezpłatne dmuchańce to tylko część atrakcji dla najmłodszych.