Inauguracja roku szkolnego 2020/2021

01.09.2020

1 września, w I Liceum Ogólnokształcącym w Zabrzu odbyła się uroczysta inauguracja roku szkolnego 2020/2021. W uroczystości udział wzięli m.in. zastępca prezydenta Miasta Zabrze Krzysztof Lewandowski, dyrekcja szkoły oraz nauczyciele.

W trakcie wydarzenia oprócz krótkiej akademii w szkole pojawili się absolwenci I LO, którzy podziękowali swoim byłym nauczycielom za lata wspólnej nauki.

W Zabrzu konsekwentnie od wielu lat troszczymy się o jak najwyższą jakość kształcenia. Właśnie dlatego przekazujemy znaczącą część budżetu miasta na stworzenie dobrych warunków edukacji uczniów, rozwoju zawodowego kadry nauczycielskiej oraz modernizację i rozbudowę szkolnej infrastruktury – mówił, zastępca prezydent Miasta Zabrza Krzysztof Lewandowski.