Leśna Plaża Zabrze 2020

18.08.2020


Na co dzień na ligowych parkietach, teraz na piasku i w koleżeńskiej atmosferze. Siatkarze największych polskich klubów przyjadą do Zabrza i pokażą się na miejskich boiskach do siatkówki plażowej. Zagrają zawodowcy, ale także amatorzy. Zawodnicy spotkają się podczas turnieju Leśna Plaża Zabrze 2020, który odbędzie się już w najbliższą sobotę na Kąpielisku Leśnym MOSIR Zabrze.

Wśród gości turnieju wystąpią między innymi: Roland Dembończyk (ZAKSA Strzelce Opolskie), Jakub Nowosielski (GKS Katowice), Jan Pogłodziński (ZAKSA Strzelce Opolskie) i wielu innych zawodników i zawodniczek z paszportem seniorskich reprezentacji Polski w siatkówce halowej.

Oprócz tego w programie turnieju strefa regeneracji New Level Sport, atrakcje dla dzieci, a także strefa vip dla gości specjalnych turnieju. Tam będzie można porozmawiać ze sportowcami, zrobić selfie i zdobyć autograf.

Turniej startuje w sobotę, 22 lipca, o godz. 9.00. Weryfikacja zawodników rozpocznie się godzinę wcześniej. Zmagania będą odbywały się w dwóch kategoriach: par męskich i mikstów. W zawodach mogą brać udział amatorzy, zawodnicy ligowi i uczestnicy powyżej 16 roku życia.

Organizatorami turnieju są: Miasto Zabrze, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zabrzu, Stowarzyszenie Brave Volley, Prohaus Sp. z o.o. oraz Ambasador Sp. z o.o. PPUH Serwis Gastronomiczny.

Więcej szczegółów na facebookowym wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/285934685831008/