“Zabrze kocha rower” – 6 sierpnia na promenadzie Areny Zabrze

29.07.2020

Już tylko zaledwie nieco ponad tydzień dzieli nas od wyjątkowego wydarzenia, jakim niewatpliwie będzie drugi etap 77. Tour de Pologne z metą usytuowaną przy Arenie Zabrze. Najlepsi kolarze świata, szybka i dynamiczna trasa oraz atrakcje, które czekać będą na widzów na promenadzie Areny Zabrze – to wszystko sprawi, że miłośnicy kolarstwa, którzy wybiorą się na to wydarzenie z pewnością przeżyją wiele niezapomnianych emocji.

Tego samego dnia odbędzie się w Zabrzu jeszcze jedna impreza organizowana z myślą o miłośnikach kolarstwa – 6 sierpnia na promenadzie Areny Zabrze zaplanowano wydarzenie pn. “Zabrze kocha rower”. W programie m.in.:
• treningi fitness dla każdego
• zajęcia w miasteczku ruchu drogowego
• konkursy z nagrodami
• FruitBike – rower z blenderem
• tor pumptrack
• szkolenia z techniki jazdy na rowerze i in.

“Zabrze kocha rower” to wydarzenie organizowane przez Miasto Zabrze oraz Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej.