Górnik Zabrze podejmie Zagłębie Lubin

17.07.2020

Już w najbliższą sobotę, 18 lipca, Górnik Zabrze zagra na Arenie Zabrze z Zagłębiem Lubin. Mecz w ramach 37. kolejki PKO Ekstraklasy rozpocznie się o godz. 17:30.

W dalszym ciągu sprzedaż odbywa się wyłącznie drogą internetową za pośrednictwem strony www.bilety.arenazabrze.pl 

Jednocześnie przypominamy o nowych procedurach adresowanych do wszystkich kibiców, łącznie z karnetowiczami.

Przepisy i środki ostrożności nakładają jednak na klub obowiązek wprowadzenia działań, mających zwiększyć bezpieczeństwo fanów na trybunach. Wymusza to również zmianę dotychczasowych miejsc przypisanych karnetowiczom. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie kibiców Klub podjął decyzję o wyznaczeniu nowych miejsc dla posiadaczy karnetów. Wejście na mecz będzie odbywało się na podstawie bezpłatnego biletu, który możecie wydrukować sobie w systemie, podobnie jak miało to miejsce podczas meczu z Wisłą Kraków.

Każdy kibic musi mieć bilet na dane spotkanie. Dotyczy to również karnetowiczów, którzy nie wejdą na mecz na podstawie karnetu! 

  • Karnety zostały wycofane z systemu, a każdy posiadacz wejściówki stałej będzie miał wskazane nowe miejsce, które musi zająć podczas meczu.
  • Nowy bilet znajdziecie w systemie w zakładce „Twoje Zakupy” po zalogowaniu się na swoje konto w systemie. Po wejściu do zakładki należy potwierdzić bilet!
  • Zalecamy, by taki bilet wydrukować we własnym zakresie i nie odkładać tego na dzień meczowy. Można tego dokonać również w punktach Górnika w Galerii Zabrze oraz Centrum Handlowym M1. W dniu meczu będą do Waszej dyspozycji kasy reklamacyjne, ale dla własnego bezpieczeństwa i uniknięcia zgromadzeń pod kasami sugerujemy, aby nie zostawiać tego na ostatni moment.
  • Gwarantujemy, że każdy posiadacz karnetu otrzyma miejsce na tej samej trybunie na którą zakupił karnet, choć konieczność utrzymania regulaminowych odległości powoduje, że w dużej części przypadków będą to miejsca w innym sektorze ( dotyczy głównie karnetów na B05, B06, B15 oraz B16).
  • Przypominamy, że zajmowanie miejsc obok siebie dopuszczalne tylko i wyłącznie w przypadku rodzica/opiekuna z dzieckiem do lat 12.
  • Sprzedaż biletów prowadzona będzie tylko on-line za pośrednictwem strony www.bilety.arenazabrze.pl
  • Kibice są zobowiązani do noszenia maseczki zakrywającej usta i nos, do zajęcia miejsca na trybunach.
  • Kibice są zobowiązani do zachowania dystansu dwóch metrów od uczestnika imprezy w trakcie przemieszczania się po terenie stadionu.
  • Kibice są zobowiązani do stosowania się do komunikatów spikera oraz służb porządkowych.
  • Apelujemy do kibiców aby monitorować swój stan zdrowia. W razie jakichkolwiek wątpliwości i gorszego samopoczucia prosimy, aby zrezygnować z udziału w meczu.