Wsparcie dla przedsiębiorców – wypłacono kolejne świadczenia

15.04.2020

Jak informuje Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu do naszych lokalnych przedsiębiorców trafiły kolejne wypłaty świadczeń w ramach tzw. Tarczy Antykryzysowej.

Do pracodawców trafiło do tej pory 1235000 zł. To efekt pozytywnego rozpatrzenia 410 wniosków. Urzędnicy na bieżąco pracują nad weryfikacją kolejnych. Do PUP w Zabrzu wpłynęły dotychczas łącznie 483 takie wnioski.

– Troska o utrzymanie miejsc pracy w naszym mieście to obok wspierania służby zdrowia i udzielania pomocy potrzebujacym jedno z najważniejszych pól naszego działania – stwierdza prezydent Zabrza, Małgorzata Mańka-Szulik. – Dlatego cieszę się, że do zabrzańskich przedsiębiorców trafiły kolejne wypłaty świadczeń z Powiatowego Urzędu Pracy w ramach tzw. Tarczy Antykryzysowej.