„Miasto Zabrze Eco – Instalacje Fotowoltaiczne – Odnawialne Źródła Energii” – losowanie uczestników projektu będzie można zobaczyć online!

06.04.2020

8 kwietnia br. o godzinie 11.00, w Urzędzie Miejskim w Zabrzu przy ul. Religii 1, odbędzie się losowanie uczestników projektu pn. „MIASTO ZABRZE EKO – INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE – ODNAWIALNE ŹRÓDŁA ENERGII”. Bedzie je mozna zobaczyć online.

Losowanie obędzie się spośród złożonych deklaracji udziału w projekcie, które otrzymały 10 pkt. (176 szt.) zgodnie z Regulaminem Wyboru Uczestników Projektu, przy udziale:
Katarzyny Dzióby – zastępcy prezydenta Zabrza,
Urszuli Potyki – przewodniczącej Komisji Ekologii Rady Miasta Zabrze,
Elżbietay Nemś – przedstawiciela Zabrzańskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej,
Romana Molaty – przedstawiciela Ochotniczych Straży Pożarnych,
Marty Unglik – z Wydziału Ekologii Urzędu Miejskiego w Zabrzu.

Losowanie będzie można zobaczyć online na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Zabrzu/ zakładka EKOLOGIA.