Informacja dla klientów PGNiG

23.03.2020

Należąca do Grupy Kapitałowej PGNiG Polska Spółka Gazownictwa – Narodowy Operator Systemu Dystrybucji Gazu Ziemnego informuje, że dokłada wszelkich starań, by w związku z epidemią koronawirusa dostawy gazu do ponad 7 milionów odbiorców w całym kraju nie były zagrożone i odbywały się w sposób ciągły i bezpieczny.

Zarząd Polskiej Spółki Gazownictwa podjął równocześnie niezbędne działania, mające na celu zapewnienie ponad 11 tysiącom pracowników PSG bezpieczeństwa, przy jednoczesnym zachowaniu ciągłości działalności spółki. Bezpieczeństwo pracowników jest gwarancją zachowania stabilności dostaw gazu do odbiorców, dlatego spółka ograniczyła funkcjonowanie Miejsc Obsługi Klienta i wstęp do budynków Gazowni i placówek gazowniczych.

Miejsca Obsługi Klienta zlokalizowane w Gazowniach, podlegające Oddziałowi Zakładowi Gazowniczemu w Zabrzu pracują w następujący sposób:

· MOK w siedzibie Oddziału Zakładu Gazowniczego w Zabrzu (ul. Szczęść Boże 11)
· Gazownia w Będzinie
· Gazownia w Bielsku-Białej
· Gazownia w Bytomiu
· Gazownia w Cieszynie
· Gazownia w Częstochowie
· Gazownia w Gliwicach
· Gazownia w Jaworznie
· Gazownia w Jastrzębiu-Zdroju
· Gazownia w Katowicach
· Gazownia w Pszczynie
· Gazownia w Rudzie Śląskiej
· Gazownia w Rybniku
· Gazownia w Skoczowie
· Gazownia w Sosnowcu
· Gazownia w Świętochłowicach
· Gazownia w Tarnowskich Górach
· Gazownia w Tychach
· Gazownia w Zawierciu
· Gazownia w Żywcu

nie będą przyjmować bezpośrednio interesantów, jednak zapewniły klientom możliwość składania dokumentów w specjalnych skrzynkach podawczych umieszczonych przed lokalem.

PSG zachęca również klientów do kontaktu telefonicznego (tel. 32 398 50 00) lub też poprzez stronę internetową (www.psgaz.pl).