Informacja dla klientów Miejskiego Zarządu Dróg i Infrastruktury Informatycznej w Zabrzu

13.03.2020

Miejski Zarząd Dróg i infrastruktury Informatycznej w Zabrzu 13 marca wprowadził ograniczoną dostępność do pomieszczeń i pracowników jednostki poprzez wyznaczenie okienka podawczego i zamknięcie wejścia głównego.

Każdy, kto musi w okresie podwyższonego ryzyka załatwić sprawę urzędową w MZDiI osobiście ma obowiązek zadzwonić i przez okienko podawcze ustalić tryb dalszego postepowania. Jeśli jest konieczne wejście do jednostki pracownik biura podawczego zmierzy petentowi temperaturę. Jeżeli petent nie musi wchodzić, to dokumenty będą odbierane przez pracownika biura podawczego w rękawiczkach przez okienko podawcze.

We wszystkich miejscach widocznych jak i na stronach internetowych MZDiI umieściło poniższą informację:

„Szanowni Państwo!
Z uwagi na pojawienie się zagrożenia zakażeniem koronawirusem, mając na względzie zdrowie zarówno Państwa jak i pracowników, zwracamy się z prośbą o ograniczenie wizyt w naszej jednostce do niezbędnego minimum.

Wiele spraw można załatwić drogą elektroniczną lub telefoniczną, bez wychodzenia z domu.
Jeśli to tylko możliwe, zachęcamy Państwa do kontaktu mailowego: sekretariat@mzdii.zabrze.pl,
za pomocą formularzy elektronicznych – informacja na stronie https://www.mzdii.zabrze.pl/pl/kontakt/esp, telefonicznego: 32 27 76 800 lub za pośrednictwem poczty.”

Jednocześnie w MZDiII umieszczono środki dezynfekujące do rąk i osoby sprzątające mają bardzo często przecierać klamki, włączniki/wyłączniki i poręcze.